Satışta Küçük Sırlarla Büyük Başarı

Satışta Küçük Sırlarla Büyük Başarı

Özlem Ada kitabında, satış sorumlusunun içsel motivasyonundan müşterilerin satın alma davranışlarına kadar, perakende satış sektöründe çalışanlar için gerekli olan tüm konuları yaşanmış olaylarla örneklendirerek ele alıyor.

 

Yorumlar

 

Satışta küçük Sırlarla Büyük Başarı, perakende sektöründe çalışmakta olan ve çalışmayı düşünen herkes için mutlaka bilinmesi gereken temel bilgileri içeren bir kitap. Özlem Ada okurlarına, kitabındaki zengin içeriği sade bir dille sunuyor. Ayrıca kitap baskı kalitesi ve okuma kolaylığıylaöne çıkıyor.

Ali Kirman – Konuşmacı Yazar

 

Rekabetin giderek ivme kazandığı günümüzde müşterilere sunulan satış ve hizmetin önemi her geçen gün daha da artmakta. Bu kitap satış mesleğine kendisini adamış satış profesyonelleri için oldukça aydınlatıcı, bilgi verici nitelikte hazırlanmış, satışın evreleri akıcı, anlaşılır bir dille anlatılmıştır. Yapılan tespitler güncel, uygulanabilir ve okuyunca önemli derecede farkındalık kazandıracaktır diye düşünüyorum. Kendisini geliştirmek isteyen satış profesyonellerine de bu mesleğe yeni adım atanlara da bu kitabı tavsiye ederim.

Aybars Karatmaca – KKTCELL Genel Müdürü

Sıcak satışı hissetmek ve velinimetini tanımak isteyenler için kaçırılmayacak bir kitap.

Mehmet Hakan Bescelioğlu -PRONET Satışta Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

 

Satışçıların, satış mesleğine adım atanların uyguladığı veya farkında olmadan kısmen yaşadıkları aksiyonlar gayet çarpıcı şekilde tanımlanmış, bütünleştirilmiş. Farkındalık ve mesleğine bütünlük kazanmak için tüm meslektaşlarıma tavsiye ederim.

Suat Topçu – TUKCELL Güney Türkiye Satış Direktörü

 

Satışı seven ve satış mesleğinde kariyer yapmayı hedefleyen meslektaşlarıma tavsiye edebileceğim bu eser, okuyucusuna mesleki eğitimin yanında kişisel gelişim fırsatı da vermiş. Satış profesyonellerine müşterisini bir kimyager titizliği ile analiz edebilmek için metotlar sunan, kariyerlerinin her aşamasında faydalanabilecekleri bir başucu kitabı olmuş. Satış bana yakışıyor diyen herkes mutlaka okumalı.

Ali Doğan – ÜLKER-Eksper G Paz. San. Ve Tic. A.Ş Türkiye Satış Müdürü