HAKKIMIZDA

SATIŞ GURULARI

BİZ KİMİZ

Satış Guruları Platformu; Satış mesleği ile ilgili bilgi ve kaynaklar sunan, mesleklerinde uzmanıklarını kanıtlamış satış profesyonellerinden oluşan bir referans ve bilgi paylaşımı platformudur..

MİSYON ve VİZYONUMUZ

Türk iş dünyasında satış mesleğinin gelişmesini, kurumsallaşmasını sağlamak, satış ve pazarlama konuları ile ilgilenen kişilere mesleklerinde destek olmak, tarafsız ve bağımsız kaynaklar sağlamaktır.
Platform bir referans noktası olabilmek üzere yola çıkmış ve ülkemizdeki satış-pazarlama-iletişim mesleklerinde yetkinliklerini kanıtlamış olan uzmanları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Satış Guruları Platformu, kar amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk kuruluşudur.

SATIŞ GURULARI
SATIŞ GURULARI

DEĞERLERİMİZ

Doğruluk, alçakgönüllülük, dürüstlük, samimiyet, sevgi, saygı ve dayanışmanın her şeyden önce geldiğine inanırız. Kurduğumuz iletişimde, kullandığımız sözcükler ve beden dilimizle birbirimize olan sevgi ve saygımızı ifade ederiz.

Birbirimizi hiçbir şekilde küçümsemez ve kendimizi bir başkasından üstün görmeyiz.

Elbette iş dünyasında birbirimizle rekabet içinde de olabiliriz, ancak bu rekabeti sürdürürken evrensel ticari ve ahlaki kurallara uymaya özen gösteririz. Paylaştığımız bilgileri asla bir başkasını yanıltmak veya çıkar sağlamak amaçlı kullanmayız. Paylaşımlarda açıklık ve dürüstlük ilkesine uyarız.