HAKKIMIZDA

SATIŞ GURULARI

MİSYONUMUZ

Satış mesleği ile ilgili bilgi ve kaynaklar sunan, mesleklerinde uzmanlığı kanıtlanmış satış profesyonellerinden oluşan bir referans platformuduyuz. Misyonumuz, Türk iş dünyasında satış ve satış yönetiminin gelişmesini, satış mesleğinin itibarının yükselmesini sağlayacak, önemini ve değerini gösterecek eğitimler vermek, yayınlar yapmak, sunumlar yapmak; değişim yaratan, ilham veren, heyecan yaratan, iz bırakan ve satış ekiplerini harekete geçiren satış profesyonelleri ve eğitmenlerin yetişmesini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Satış Guruları Platformuna 2023 yılına kadar ülkemizdeki tüm satış mesleğinin gelişimi için çaba sarf eden, uzmanlık konusunda üretken, kendi bilgi ve deneyimleriyle hazırladığı eğitimleri sunan 150 satış eğitmeni, satış profesyoneli ve yöneticisinin kayıtlı olması.3 adet ortak yazılmış kitabın yayınlanması ve 3 adet satış zirvesini gerçekleştirmiş olmak.

SATIŞ GURULARI
SATIŞ GURULARI

DEĞERLERİMİZ

Doğruluk, alçakgönüllülük, dürüstlük, samimiyet, sevgi, saygı ve dayanışma her şeyden önce gelir; kurduğumuz iletişimde kullandığımız sözcükler ve beden dilleriyle birbirimize olan sevgi ve saygımızı ifade ederiz.

Birbirimizi hiçbir şekilde küçümsemez ve kendimizi diğerlerinden üstün görmeyiz.

Aynı zamanda pazarda birbirimizle rekabet içindeyiz ve bu rekabeti sürdürürken evrensel ticari kurallara uyarız. Kendi istemimizle paylaştığımız bilgileri asla karşı tarafı yanıltmak ve çıkar sağlamak amaçlı kullanmayız. Paylaşımlarda açıklık ve dürüstlük ilkesine uyarız.