Ezber Bozan Satış Teknikleri

Ezber Bozan Satış Teknikleri

Devrim Ersöz bu kitabı satış profesyonellerine fark yaratacak yöntemler sunuyor ve yanlış bilinen kavramları düzeltiyor. Kitap aynı zamanda satışı meslek olarak seçme kararını verecekler için önemli rehber bilgiler içeriyor. Bu kitabın içinde sizi başarıya götürecek açık, somut yöntemler ve aksiyon adımları bulacaksınız.

 

YORUMLAR

 

Bence, Devrim Ersöz’ün bu kitabını diğer satış kitaplarından öne çıkaran fark, satışı meslek olarak seçmeği düşünenleri cesaretlendirmesi ve ezber bozan satış teknikleriyle başarının nasıl yakalanabileceğini, açık somut ve uygulanabilir yöntemlerle açıklaması.
Ezber Bozan Satış Teknikleri’ni özellikle yoğun rekabet içinde sürekli yeni müşteriler yaratmak ve yeni ilişkiler geliştirmek zorunda olan satış profesyonellerine öneriyorum.

Ali Kirman – Konuşmacı, yazar

 

Satışta zirveyi hedefleyenlere ‘Devrim’ niteliğinde bir kitap! Değişen ve gelişen dünyada yaratıcı satış tekniklerini eğlenerek öğrenmek, fark yaratmak ve zirveye çıkmak için bu kitabı mutlaka okuyun.

Hakan Turgut – Eğitimci, yazar, danışman

 

‘Sıra Dışı Yaşam Becerileri’nden sonra ‘Sıra dışı Satış Teknikleri’ni yazsaydım, böyle bir kitap yazardım. Bu kitaptaki bilgiler sizin ezberinizi bozacak, siz de bu bilgileri kullanarak piyasanın ezberini bozacaksınız.

Melih Arat –Yönetim danışmanı, yazar

 

Müşterinin velinimet değil kral olduğu bu devirde satış becerilerinizi güncellemek için eşsiz bir kaynak. Pratik örnekleriyle sadece mesleği satış olanlar için değil, kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkes için başarılı bir eser.

Melih Ödemiş – Yemeksepeti.com kurucu ortağı

 

Eğer benim gibi “şablon” gelişim kitaplarından bunaldıysanız, Hemen bu farklı ve özgün kitabı okumaya başlayın. Satışta “ezber bozan” temel formüller üreten yazar, kafanızda yepyeni pencereler açıyor ve iletişimin önemini sade, neşeli bir dille anlatıp benimsetiyor.

Güzler Kazmacı – Serbest Gazeteci, Yazar, Eğitmen

 

Yeni satıcılar için iyi bir kılavuz olma özelliğinin yanı sıra, deneyimli satıcılar için kıştırcı uygulama fikirleri sunan özgün bir anlatım.

Can Kantar – Gazeteci, Yazar